Aktivna mrežna oprema > Pretvornici medija > Neupravljivi pretvornici

Prikaz:
Odaberite robnu marku:
Sortiraj po:

Media Converter 10/100/1000T -> 1000LX (SC) Singlemode, 20 km

Robna marka: Intellinet
Part No.: 507349
Šifra: 9075
opširnije >
JMJ: KOM | MPC:
61,78 €
61,78 € 465,48 kn
465,48 kn
-
+

Media Converter 10/100/1000T -> 1000LX (SC) Singlemode, 20 km

Robna marka: LevelOne
Part No.: GVT-2002
Šifra: 9465
opširnije >
JMJ: KOM | MPC:
84,48 €
84,48 € 636,51 kn
636,51 kn
-
+
JMJ: KOM | MPC:
75,33 €
75,33 € 567,57 kn
567,57 kn
-
+
JMJ: KOM | MPC:
63,40 €
63,40 € 477,69 kn
477,69 kn
-
+

Media Converter 10/100/1000T -> 1000SX (SC) Multimode, 550 m

Robna marka: LevelOne
Part No.: GVT-2001
Šifra: 3300
opširnije >
JMJ: KOM | MPC:
81,49 €
81,49 € 613,99 kn
613,99 kn
-
+

Media Converter 10/100/1000T -> 1000SX (SC) Multimode, 550 m

Robna marka: Intellinet
Part No.: 508544
Šifra: 9051
opširnije >
JMJ: KOM | MPC:
69,36 €
69,36 € 522,59 kn
522,59 kn
-
+

Media Converter 10/100/1000T -> 1000SX (SC) Multimode, 550 m, PoE PSE

Robna marka: LevelOne
Part No.: GVT-2013
Šifra: 10166
opširnije >
JMJ: KOM | MPC:
181,15 €
181,15 € 1.364,87 kn
1.364,87 kn
-
+

Media Converter 10/100/1000T -> SFP

Robna marka: LevelOne
Part No.: GVT-2000
Šifra: 3361
opširnije >
55,69 € 419,60 kn
JMJ: KOM | MPC:
42,29 €
42,29 € 318,62 kn
318,62 kn
-
+

Media Converter 10/100/1000T -> SFP

Robna marka: Intellinet
Part No.: 510493
Šifra: 9336
opširnije >
JMJ: KOM | MPC:
41,83 €
41,83 € 315,17 kn
315,17 kn
-
+

Media Converter 10/100/1000T -> SFP, ultra slim

Robna marka: LevelOne
Part No.: GVT-1001
Šifra: 7793
opširnije >
46,40 € 349,60 kn
JMJ: KOM | MPC:
36,14 €
36,14 € 272,28 kn
272,28 kn
-
+

Media Converter 10/100/1000T PoE PD -> SFP

Robna marka: LevelOne
Part No.: GVT-2010
Šifra: 8917
opširnije >
JMJ: KOM | MPC:
184,53 €
184,53 € 1.390,34 kn
1.390,34 kn
-
+

Media Converter 10/100/1000T PoE Plus -> 1000LX (SC) Singlemode 20 km

Robna marka: Intellinet
Part No.: 508209
Šifra: 7442
opširnije >
JMJ: KOM | MPC:
89,55 €
89,55 € 674,71 kn
674,71 kn
-
+
Sve cijene su navedene sa PDV-om.
Zadržavamo pravo promjene cijena bez prethodne najave.
Za količine molimo provjeriti.
Ne odgovaramo za točnost opisa i slika artikala.