Pasivna mrežna oprema > Mrežni kabeli, optički > Loose Tube, Universal, pretkonektirani

Prikaz:
Odaberite robnu marku:
Sortiraj po:

Opt. kabel U-DQ(ZN)BH 4E 9/125um OS2 LC/LC, 10,0m, LSZH, crni

Robna marka: ECOLAN
Part No.: O8303L10OS2
Šifra: 8427
opširnije >
JMJ: KOM | MPC:
155,89 €
155,89 € 1.174,55 kn
1.174,55 kn
-
+

Opt. kabel U-DQ(ZN)BH 4E 9/125um OS2 LC/LC, 140,0m, LSZH, crni

Robna marka: ECOLAN
Part No.: O8303L140OS2
Šifra: 8428
opširnije >
JMJ: KOM | MPC:
294,79 €
294,79 € 2.221,10 kn
2.221,10 kn
-
+

Opt. kabel U-DQ(ZN)BH 4E 9/125um OS2 LC/LC, 190,0m, LSZH, crni

Robna marka: ECOLAN
Part No.: O8303L190OS2
Šifra: 8429
opširnije >
JMJ: KOM | MPC:
354,73 €
354,73 € 2.672,71 kn
2.672,71 kn
-
+

Opt. kabel U-DQ(ZN)BH 4E 9/125um OS2 SC/SC, 10,0m, LSZH, crni

Robna marka: ECOLAN
Part No.: O8301L10OS2
Šifra: 8870
opširnije >
JMJ: KOM | MPC:
173,46 €
173,46 € 1.306,93 kn
1.306,93 kn
-
+

Opt. kabel U-DQ(ZN)BH 8G 50/125um OM3 LC/LC 160,0m, CPR Dca, LSZH, crni

Robna marka: ECOLAN
Part No.: O8322L160OM3
Šifra: 8409
opširnije >
JMJ: KOM | MPC:
582,64 €
582,64 € 4.389,90 kn
4.389,90 kn
-
+

Opt. kabel U-DQ(ZN)BH 8G 50/125um OM4 LC/LC 80,0m, CPR Dca, LSZH, crni

Robna marka: ECOLAN
Part No.: O8322L80OM4
Šifra: 8406
opširnije >
JMJ: KOM | MPC:
464,59 €
464,59 € 3.500,45 kn
3.500,45 kn
-
+
Sve cijene su navedene sa PDV-om.
Zadržavamo pravo promjene cijena bez prethodne najave.
Za količine molimo provjeriti.
Ne odgovaramo za točnost opisa i slika artikala.