Pasivna mrežna oprema > Oprema za optičke mreže > Opt. moduli Keystone/MINI-COM

Prikaz:
Odaberite robnu marku:
Sortiraj po:

Adapter Keystone -> opt. adapter LC-Duplex/SC-Simplex, bijeli

Robna marka: ECOLAN
Part No.: 37501WS.1
Šifra: 7509
opširnije >
JMJ: KOM | MPC:
1,55 €
1,55 € 11,68 kn
11,68 kn
-
+

Modul Keystone opt. LC duplex Ž/Ž, multimode OM3, bijeli

Robna marka: LogiLink
Part No.: NK0031
Šifra: 9045
opširnije >
JMJ: KOM | MPC:
1,29 €
1,29 € 9,72 kn
9,72 kn
-
+

Modul Keystone opt. LC-duplex Ž/Ž, singlemode, bijeli

Robna marka: LogiLink
Part No.: NK0030
Šifra: 4940
opširnije >
JMJ: KOM | MPC:
1,26 €
1,26 € 9,49 kn
9,49 kn
-
+

Modul Keystone opt. SC simplex Ž/Ž, multimode OM3, bijeli

Robna marka: LogiLink
Part No.: NK0035
Šifra: 9047
opširnije >
JMJ: KOM | MPC:
0,64 €
0,64 € 4,82 kn
4,82 kn
-
+

Modul Keystone opt. SC simplex Ž/Ž, singlemode, bijeli

Robna marka: LogiLink
Part No.: NK0034
Šifra: 9046
opširnije >
JMJ: KOM | MPC:
0,64 €
0,64 € 4,82 kn
4,82 kn
-
+

Modul MINI-COM opt. LC duplex Ž/Ž, beige

Robna marka: Panduit
Part No.: CMDSLC
Šifra: 7222
opširnije >
JMJ: KOM | MPC:
11,45 €
11,45 € 86,27 kn
86,27 kn
-
+

Modul MINI-COM opt. SC duplex Ž/Ž, beige

Robna marka: Panduit
Part No.: CMDBUSC
Šifra: 4622
opširnije >
JMJ: KOM | MPC:
8,28 €
8,28 € 62,39 kn
62,39 kn
-
+

Modul MINI-COM opt. ST simplex Ž/Ž, bijeli

Robna marka: Panduit
Part No.: CMST
Šifra: 4572
opširnije >
JMJ: KOM | MPC:
9,79 €
9,79 € 73,76 kn
73,76 kn
-
+
Sve cijene su navedene sa PDV-om.
Zadržavamo pravo promjene cijena bez prethodne najave.
Za količine molimo provjeriti.
Ne odgovaramo za točnost opisa i slika artikala.