Pasivna mrežna oprema > Prespojni optički kabeli > Multimode OM4 > LogiLink FC4LC01 , Opt. prespojni kabel LC/LC duplex 50/125µm OM4, LSZH, čelično ojačan, industrijski, ljubičasti, 1,0m

Opt. prespojni kabel LC/LC duplex 50/125µm OM4, LSZH, čelično ojačan, industrijski, ljubičasti, 1,0m , LogiLink, FC4LC01

Robna marka: LogiLink
Part No.: FC4LC01
Šifra: 10104
Jamstvo: 24 mj.
JMJ: KOM | MPC:
9,10 €
68,56 kn
-
+
Tehničke značajke:
Armored FO cable for industrial applications • with stainless steel spiral tube • Fiber: OM4 multimode fiber, 50/125µm • 2x LC-Duplex / LC-Duplex, erika violet • Ferrule: Ceramic, 4x LC/APC • Complies with Grade C, IEC 61754-20 • Jacket: Low Smoke Zero Halogen (LSZH) • Operating Temperature: -40~+85 °C

Detaljnije o artiklu


Raspoloživost: na upit


Slike artikala su ilustrativne prirode te ne moraju uvijek u potpunosti odgovarati istima. Za eventualne pogreške nastale u opisu proizvoda ne odgovaramo!